Contact

ETW Breda B.V.
Postbus 3242
4800 DE Breda

Goeseelsstraat 32
4817 MV Breda

Tel:   076 5729770
Fax:  076 5729771

Email:       info@etwbreda.nl
Website:  www.etwbreda.nl

IBAN NL10RABO0142493651
Kvk 20062862
BTW NL800722553B01

VRO gecertificeerd 10309
VCA gecertificeerd NL07/0136


Roger Evers
Roger Evers
Bij Rogér Evers, directeur, kunt u terecht voor algemene informatie over ETW Breda.

Roger@etwbreda.nl


François Levolger
Bij François Levolger, bedrijfsbureau, kunt u terecht voor het inlenen van elektrotechnisch personeel en alles wat daarmee samen hangt.

Francois@etwbreda.nl


Johan Coremans
Johan Coremans kan u alles vertellen over onze engineering en fabricage. Met Johan kunt u ook uw offerteaanvraag bespreken.

Johan@etwbreda.nl


Albert Spijkers

Albert Spijkers
Naast Johan Coremans kan ook Albert Spijkers u te woord staan over onze engineering en fabricage.

Albert@etwbreda.nl


Jolanda Speekenbrink

Jolanda Speekenbrink
Vragen op financieel gebied? Jolanda Speekenbrink, hoofd financiële administratie, staat voor u klaar.

Jolanda@etwbreda.nl


Monica Hoppenbrouwers

Monica Hoppenbrouwers
Monica Hoppenbrouwers, HR-manager, zij kan u informeren over personeelsbeleid, arbeidsvoorwaarden, opleidingen etc.

Monica@etwbreda.nl